Telkiame inovacijoms atvirą kūrėjų bendruomenę. Konsultuojame startuolius ir jau veikiančias technologines įmones verslo plėtros klausimais, padedame joms didinti tarptautinį konkurencingumą, teikiame inovacijų paramos paslaugas.
Šiuo metu Tech-Park Kaunas veikia daugiau nei 100 informacinių technologijų, inžinerijos, sveikatos medicinos, socialinių inovacijų, ateities energetikos, darniosios chemijos krypties įmonių.
Dalyvaudami integruoto „Santakos“ mokslo, studijų ir verslo slėnio vystyme, skatiname mokslo ir verslo bendradarbiavimą. Taip pat įsitraukiame į Kauno technologijos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto mokslo žinių perdavimą verslui, esame tarptautinių verslumą skatinančių projektų partneris.
Parke veikia informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) srities „Digital Rocket LT“ klasteris, kurį sudaro 7 perspektyvios IKT įmonės. Įmonėse dirbantys daugiau nei 100 profesionalų sieks Lietuvos ir užsienio klientams teikti aukščiausios kokybės IT paslaugas ir sutelks jėgas bendriems projektams, kurių, dėl didelių užduočių atlikimo apimčių, nepajėgtų įgyvendinti veikdami atskirai.
2018 m. Tarptautinė mokslo ir technologijų parkų asociacija (IASP) Tech-Park Kaunas (tuomet Kauno mokslo ir technologijų parko) sukurtą ir testuojamą antreprenerystės ir naujų produktų vystymo programą „Evolut 4.0“ įvertino geriausiu sprendimu verslui. Programa padeda startuoliams vystyti inovatyvius produktus ir paslaugas, didinti pardavimus ir pasiruošti pritraukti investicijas.
2019 m. Parkui tapus CERN verslo inkubatoriaus Lietuvoje padaliniu, remiamas su CERN technologijomis susijusių inovatyvių idėjų vystymas ir panaudojimą kitose veiklose, nei didelių energijų fizika.
Istorija. Savo istoriją skaičiuojame nuo 1998-ųjų, Kaune įsteigus pirmąjį verslo inkubatorių Lietuvoje. Per 8 veiklos metus, augant Lietuvos verslui ir gyvenimui diktuojant naujus poreikius, mūsų, kaip verslo inkubatoriaus, misija išsiplėtė ir 2006 m. gruodį buvome reorganizuoti į mokslo parką, o 2015 m. sausį, sujungus tris viešąsias įstaigas – KTU regioninį mokslo parką, Kauno regioninį inovacijų centrą bei Kauno aukštųjų ir informacinių technologijų parką, tapome Kauno mokslo ir technologijų parku (Kauno MTP). 2022 m. lapkritį Parkas pakeitė prekės ženklo pavadinimo ir tapo Tech-Park Kaunas.
Nuo 2008 m. KTU RMP (dabar jau Tech-Park Kaunas) dalyvauja Integruoto mokslo, studijų ir verslo centro (slėnio) „Santaka“ vystyme. Tech-Park Kaunas vaidmuo yra skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą, pagrindinis tikslas – suteikti verslui galimybę pasinaudoti Slėnyje sukurtais tyrimų ir vystymo rezultatais ir padidinti verslo investicijų į juos dalį.
Prenumeruokite mūsų naujienas! Įvesdami savo el. pašto adresą jūs sutinkate su Tech-Park Kaunas privatumo politika.
Jūs užsiprenumeravote Tech-Park Kaunas naujienlaiškį.